Відьомська Оселя Езотеричний і Магічний Форум


Приєднуйтесь до форуму! Це швидко і просто!

Відьомська Оселя Езотеричний і Магічний Форум
Відьомська Оселя Езотеричний і Магічний Форум
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Відьомська Оселя Езотеричний і Магічний Форум

Езотеричний і Магічний україномовний Форум


Магічна діагностика від Відьми Kathryn. Що це таке? A_aao_11
Останні теми
» Чарівні властивості кави | Магічна матерія.
Магічна діагностика від Відьми Kathryn. Що це таке? EmptyЧт Січ 05, 2023 4:59 am автор Kathryn

» Трав'яна магія для вшанування Фрейї: як використовувати рослини для поклоніння скандинавській богині кохання.
Магічна діагностика від Відьми Kathryn. Що це таке? EmptyЧт Січ 05, 2023 4:49 am автор Kathryn

» 7 ознак того, що ви були Відьмою в минулому житті.
Магічна діагностика від Відьми Kathryn. Що це таке? EmptyВт Груд 27, 2022 11:34 am автор sofiya.iul

» Дух Таро.
Магічна діагностика від Відьми Kathryn. Що це таке? EmptyСб Груд 03, 2022 6:47 am автор Kathryn

» 10 причин, чому магія Таро надзвичайно ефективна та як змусити її працювати на вас.
Магічна діагностика від Відьми Kathryn. Що це таке? EmptyСб Груд 03, 2022 6:39 am автор Kathryn

» 7 способів розвинути мову Таро.
Магічна діагностика від Відьми Kathryn. Що це таке? EmptyСб Груд 03, 2022 6:26 am автор Kathryn

» Астральна проєкція і тонкі тіла.
Магічна діагностика від Відьми Kathryn. Що це таке? EmptyСб Груд 03, 2022 6:09 am автор Kathryn

» «Жива» вода.
Магічна діагностика від Відьми Kathryn. Що це таке? EmptyСб Груд 03, 2022 2:36 am автор Kathryn

» Що таке духовний провідник?
Магічна діагностика від Відьми Kathryn. Що це таке? EmptyНд Лист 27, 2022 3:36 am автор Kathryn

» Позбавлення від небажаних духів.
Магічна діагностика від Відьми Kathryn. Що це таке? EmptyНд Лист 27, 2022 3:29 am автор Kathryn

» Як провести сеанс.
Магічна діагностика від Відьми Kathryn. Що це таке? EmptyНд Лист 27, 2022 3:25 am автор Kathryn

» Примари, полтергейсти та привиди, о боже!
Магічна діагностика від Відьми Kathryn. Що це таке? EmptyНд Лист 27, 2022 3:16 am автор Kathryn

» Чи справжня астральна проєкція?
Магічна діагностика від Відьми Kathryn. Що це таке? EmptyНд Лист 27, 2022 3:07 am автор Kathryn

» Види відьом.
Магічна діагностика від Відьми Kathryn. Що це таке? EmptyНд Лист 27, 2022 2:52 am автор Kathryn

» Медитація-спів для посилення концентрації.
Магічна діагностика від Відьми Kathryn. Що це таке? EmptyПт Лист 25, 2022 2:09 am автор Kathryn

» Медитація зі свічкою для очищення розуму.
Магічна діагностика від Відьми Kathryn. Що це таке? EmptyПт Лист 25, 2022 2:02 am автор Kathryn

» Глибока медитація із використанням енергії кристалів.
Магічна діагностика від Відьми Kathryn. Що це таке? EmptyПт Лист 25, 2022 1:58 am автор Kathryn

» Власна суміш олій.
Магічна діагностика від Відьми Kathryn. Що це таке? EmptyСр Лист 23, 2022 9:22 pm автор Kathryn

» Ефірні олії, що наділяють енергією.
Магічна діагностика від Відьми Kathryn. Що це таке? EmptyСр Лист 23, 2022 9:19 pm автор Kathryn

» 2.Коли дзеркало не дзеркало.
Магічна діагностика від Відьми Kathryn. Що це таке? EmptyСб Лист 19, 2022 4:06 pm автор Kathryn

» 1.Магія проти Повсякденності.
Магічна діагностика від Відьми Kathryn. Що це таке? EmptyСб Лист 19, 2022 4:04 pm автор Kathryn

» Створення власного магічного дзеркала.
Магічна діагностика від Відьми Kathryn. Що це таке? EmptyСб Лист 19, 2022 3:59 pm автор Kathryn

» Фольклор і забобони.
Магічна діагностика від Відьми Kathryn. Що це таке? EmptyСб Лист 19, 2022 3:52 pm автор Kathryn

» Бачити сон про дзеркала.
Магічна діагностика від Відьми Kathryn. Що це таке? EmptyСб Лист 19, 2022 3:47 pm автор Kathryn

» Що таке Мабон? Головне про Осіннє Рівнодення і святкування Мабона.
Магічна діагностика від Відьми Kathryn. Що це таке? EmptyПн Вер 14, 2020 6:11 pm автор Kathryn

Хто зараз онлайн
Зараз відвідувачів на форумі: 13, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 13 гостей

немає

[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (63 одночасно) відбулась Пн Січ 29, 2024 12:44 pm

Магічна діагностика від Відьми Kathryn. Що це таке? Aao__a10
Наші форуми

BANAFRIT

Обитель Чёрной Королевы

La Lune

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Магічна діагностика від Відьми Kathryn. Що це таке?

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Kathryn

Kathryn
Творець сайту, другий Аdmin
Творець сайту, другий Аdmin
Магічна діагностика від Відьми Kathryn. Що це таке?
Магічна діагностика від Відьми Kathryn. Що це таке? _uau_111
Магічна діагностика - це перегляд людини на предмет її думок, почуттів, стосунків з ким-небудь, а також на здатність практикуватися у сфері магічного мистецтва, і на стан її енергетичної системи (аури, енергетичних центрів - чакр).
Існують різні способи проведення магічної діагностики, отримати необхідну інформацію можна за допомогою взаємодії з егрегором Таро, а також через певні Сили, які наділені різною мірою могутності та влади в різних світах (чи-то наш фізичний світ, або тонкі шари астрального світу).
Діагностика, яку роблю я, здійснюється без посередників, напряму. Тобто для того, щоб відкрити канал в інформаційний простір Всесвіту, необхідна велика кількість енергії, у зв'язку з чим така магічна діагностика виявляється дуже енергетично витратною. Тому велику кількість переглядів я не роблю, особливо якщо це діагностика в рамках акції - безкоштовно, оскільки не відбувається енергетичного обміну з людиною, що звернулася до мене. Платна діагностика більш розгорнута і глибока, оскільки між мною і людиною, що діагностується, встановлюється обмін енергіями, що не тягне за собою виснаження моєї енергетичної системи, тому такий перегляд є більш інформативним, оскільки немає ризику втрати власних магічних сил для мене, і я можу повністю використовувати свої здібності ясновидіння.
Для діагностики мені потрібна фотографія обов'язково хорошої якості, де добре видно очі, також зображення людини повинно бути в повний зріст.  Це не обов'язково, але бажано, якщо вам важливо отримати більш розгорнуту і точну діагностику.  Також для діагностики по фото важливо, щоб зображення людини на ньому було не старші шестимісячної давнини.
У крайньому разі, фотографія повинна бути не старше одного року.  Ці всі умови важливі, я повторюся, в тому випадку, якщо ви хочете отримати більш розгорнуту і точну інформацію.  Якщо фотографії, на якій присутнє зображення людини, буде понад рік і старше, то в такому випадку інформація, одержувана через фотографічний відбиток людини, буде містити деякі спотворення.  Звичайно, необхідну інформацію, точну і розгорнуту, можна «прочитати» і по фотографії поганої якості, а також і взагалі без фотознімку.  Але для цього потрібні певні умови (енергетичний обмін), оскільки енергетичні витрати в такому разі відбуваються колосальні.
Ще один, дуже важливий момент моєї магічної діагностики полягає в тому, що інформація, яку я отримую з вищих просторово-часових шарів, є неупередженою і містить у собі відбиток вашої дійсності без прикрас і вашого власного емоційно-побутового бачення ситуацій у вашому житті, власне вас  і вашого оточення.  Інформація приходить у такому вигляді, в якому вона відображається в інформаційному полі Всесвіту, такою, яка вона і є, без домішок людської свідомості та розуміння.  Тому, перш ніж прийняти рішення звернутися до мене за діагностикою, вам потрібно бути готовим до того, що моя відповідь вам може викликати у вас масу суперечливих емоцій, а також незгоду.  Це, звичайно, дуже не зовсім приємний і, я б сказала,  некомфортний елемент, який має відношення до самої діагностики, але також можу з упевненістю вам сказати, що протягом усієї моєї практики не припиняється потік людей до мене, які через  рік-два  звертаються до мене повторно за допомогою і зізнаються, що були абсолютно незгодні з моєї діагностикою, але через певний час у них сталося все саме так і тому вони прийшли за допомогою знову.
Головний акцент моєї діагностики припадає не на те, що у вас було, адже це ви й так знаєте, а на те, що у вас може бути в майбутньому, а також на те, що вам необхідно зробити, щоб уникнути негативних ситуацій у вашому житті  або що вам, наприклад, необхідно зробити для того, щоб кожен раз неприємна для вас ситуація або негативна подія більше не повторювалися.  Про те, що було у вашому минулому, я можу говорити в контексті того, якщо воно необхідне для розуміння вами вашого теперішнього і з тим, щоб ви не робили помилок в майбутньому.

Автор: Kathryn.

Копіювання і поширення матеріалу можливо тільки з зазначенням автора - Kathryn та адреси форуму blackqueenmagic.ukraine7.com

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі