Відьомська Оселя Езотеричний і Магічний Форум


Приєднуйтесь до форуму! Це швидко і просто!

Відьомська Оселя Езотеричний і Магічний Форум
Відьомська Оселя Езотеричний і Магічний Форум
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Відьомська Оселя Езотеричний і Магічний Форум

Езотеричний і Магічний україномовний Форум


Психічні здібності: як розпізнати їх і розвивати далі. A_aao_11
Останні теми
» Чарівні властивості кави | Магічна матерія.
Психічні здібності: як розпізнати їх і розвивати далі. EmptyЧт Січ 05, 2023 4:59 am автор Kathryn

» Трав'яна магія для вшанування Фрейї: як використовувати рослини для поклоніння скандинавській богині кохання.
Психічні здібності: як розпізнати їх і розвивати далі. EmptyЧт Січ 05, 2023 4:49 am автор Kathryn

» 7 ознак того, що ви були Відьмою в минулому житті.
Психічні здібності: як розпізнати їх і розвивати далі. EmptyВт Груд 27, 2022 11:34 am автор sofiya.iul

» Дух Таро.
Психічні здібності: як розпізнати їх і розвивати далі. EmptyСб Груд 03, 2022 6:47 am автор Kathryn

» 10 причин, чому магія Таро надзвичайно ефективна та як змусити її працювати на вас.
Психічні здібності: як розпізнати їх і розвивати далі. EmptyСб Груд 03, 2022 6:39 am автор Kathryn

» 7 способів розвинути мову Таро.
Психічні здібності: як розпізнати їх і розвивати далі. EmptyСб Груд 03, 2022 6:26 am автор Kathryn

» Астральна проєкція і тонкі тіла.
Психічні здібності: як розпізнати їх і розвивати далі. EmptyСб Груд 03, 2022 6:09 am автор Kathryn

» «Жива» вода.
Психічні здібності: як розпізнати їх і розвивати далі. EmptyСб Груд 03, 2022 2:36 am автор Kathryn

» Що таке духовний провідник?
Психічні здібності: як розпізнати їх і розвивати далі. EmptyНд Лист 27, 2022 3:36 am автор Kathryn

» Позбавлення від небажаних духів.
Психічні здібності: як розпізнати їх і розвивати далі. EmptyНд Лист 27, 2022 3:29 am автор Kathryn

» Як провести сеанс.
Психічні здібності: як розпізнати їх і розвивати далі. EmptyНд Лист 27, 2022 3:25 am автор Kathryn

» Примари, полтергейсти та привиди, о боже!
Психічні здібності: як розпізнати їх і розвивати далі. EmptyНд Лист 27, 2022 3:16 am автор Kathryn

» Чи справжня астральна проєкція?
Психічні здібності: як розпізнати їх і розвивати далі. EmptyНд Лист 27, 2022 3:07 am автор Kathryn

» Види відьом.
Психічні здібності: як розпізнати їх і розвивати далі. EmptyНд Лист 27, 2022 2:52 am автор Kathryn

» Медитація-спів для посилення концентрації.
Психічні здібності: як розпізнати їх і розвивати далі. EmptyПт Лист 25, 2022 2:09 am автор Kathryn

» Медитація зі свічкою для очищення розуму.
Психічні здібності: як розпізнати їх і розвивати далі. EmptyПт Лист 25, 2022 2:02 am автор Kathryn

» Глибока медитація із використанням енергії кристалів.
Психічні здібності: як розпізнати їх і розвивати далі. EmptyПт Лист 25, 2022 1:58 am автор Kathryn

» Власна суміш олій.
Психічні здібності: як розпізнати їх і розвивати далі. EmptyСр Лист 23, 2022 9:22 pm автор Kathryn

» Ефірні олії, що наділяють енергією.
Психічні здібності: як розпізнати їх і розвивати далі. EmptyСр Лист 23, 2022 9:19 pm автор Kathryn

» 2.Коли дзеркало не дзеркало.
Психічні здібності: як розпізнати їх і розвивати далі. EmptyСб Лист 19, 2022 4:06 pm автор Kathryn

» 1.Магія проти Повсякденності.
Психічні здібності: як розпізнати їх і розвивати далі. EmptyСб Лист 19, 2022 4:04 pm автор Kathryn

» Створення власного магічного дзеркала.
Психічні здібності: як розпізнати їх і розвивати далі. EmptyСб Лист 19, 2022 3:59 pm автор Kathryn

» Фольклор і забобони.
Психічні здібності: як розпізнати їх і розвивати далі. EmptyСб Лист 19, 2022 3:52 pm автор Kathryn

» Бачити сон про дзеркала.
Психічні здібності: як розпізнати їх і розвивати далі. EmptyСб Лист 19, 2022 3:47 pm автор Kathryn

» Що таке Мабон? Головне про Осіннє Рівнодення і святкування Мабона.
Психічні здібності: як розпізнати їх і розвивати далі. EmptyПн Вер 14, 2020 6:11 pm автор Kathryn

Хто зараз онлайн
Зараз відвідувачів на форумі: 4, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 4 гостей

немає

[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (63 одночасно) відбулась Пн Січ 29, 2024 12:44 pm

Психічні здібності: як розпізнати їх і розвивати далі. Aao__a10
Наші форуми

BANAFRIT

Обитель Чёрной Королевы

La Lune

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Психічні здібності: як розпізнати їх і розвивати далі.

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Kathryn

Kathryn
Творець сайту, другий Аdmin
Творець сайту, другий Аdmin
Психічні здібності: як розпізнати їх і розвивати далі.

Шановна магічна співдружність, я впевнений, що багато хто з вас знають про власні психічні здібності і навички середнього рівня, і я вирішив присвятити частину роботи того, як ви можете визначити, які аспекти більш розвинені, і як ви можете ще більше покращити свої здібності.

Ми збираємося вивчити, як різні чакри пов'язані з нашими психічними і медіумічнимі навичками, і познайомимося з відкриттям і закриттям наших чакр, що є першим кроком у всій психічній роботі.

Психічні здібності:

У кожного є психічні здібності, але розвинені вони у всіх по-різному: у кого - то більше, у кого - то менше. Проте, розвивати здібності можуть все. Традиційні школи мислення визначили три основні способи отримання інформації з використанням психічних здібностей на основі джерела, що сприяє підключенню і отримання інформації.

Духовно можна отримувати інформацію:
- про людину / подію і т. д., Пов'язаних з людиною або певною сферою (читання аури);
- об'єкт, який діє як канал зв'язку (психометрія) або зв'язується з духовними провідниками і предками (медіумізм).

Чотири ступені психічних здібностей:

Тепер давайте подивимося, які канали зв'язку ми використовуємо для отримання цієї інформації (або як ми отримуємо інформацію після підключення). Ці канали зв'язку зазвичай називаються психічними здібностями / дарами / почуттями, і вони відомі як ступені (від французького clair: ясно). Вони показують нам, як ми спілкуємося з Духом і як ми отримуємо наші повідомлення.

Три традиційні способи:

ясновидіння:
здатність бачити ментальні образи / події, які можуть бути символічними або справжніми.

  Яснослухання: здатність почути інформацію. Наприклад, можна послухати інформацію, яка може виявитися корисною, почути звуки, пов'язані з подією або місцем і т. д.
Ясновидіння і яснослухання іноді переплітаються, коли інформація приходить в формі реального відео.

Яснопочуття: здатність отримувати інформацію через інші почуття. Наприклад, відчуваючи смак (солодкий / гіркий і т. д.), Температуру (гаряче / холодне), структуру (пісок, бруд, рідина і т. д.) Або інші форми. Яснопочуття може розширюватися до більш емпатичного рівня, наприклад, з тими самими реакціями організму або відчуттями емоційного стану, що відносяться до інших людей.
Тепер, в сучасній літературі, описується четверта ступінь, і я думаю, виходячи з мого особистого досвіду, вона заслуговує місця серед інших.

  Четвертий ступінь:
Яснознання: вміння отримувати ідеї або думки безпосередньо від Духовної Сутності в формі телепатії і просто знання - мій досвід яснознання дуже близький до нашої інтуїції, проте при такому способі інформація надходить від зовнішнього джерела до нас.
Прикладом може бути те, що у вас раптово виникає образ вашого кращого друга, і ви відчуваєте, що він в біді. Звичайно, є багато можливостей для дебатів, і мій намір полягає тільки в тому, щоб забезпечити вам їжу для роздумів. Тепер давайте подивимося на систему чакр і різні теорії про те, як вони співвідносяться з чотирма ступенями.

Kathryn

Kathryn
Творець сайту, другий Аdmin
Творець сайту, другий Аdmin
Чакри і психічні здібності.

Щоб досягти максимальних результатів, я пропоную вам спочатку заземлитися і розкривати кожну чакру, щоб дозволити потоку енергії зробити те, що вам необхідно - це привернути енергію і підвищити енергетичний рівень чакри. Я поясню вам, як ви можете досягти цього крок за кроком. Головна перевага у вашій психічної роботі полягає в тому, щоб навчитися відкривати і закривати вашу чакру, що підвищить частоту ваших вібрацій і слугуватиме розширенню вашої аури.

Відкриття та заземлення. Правило 1: Очі закриті!

Коренева і сакральна чакри: коренева чакра знаходиться в основі нашого хребта і створює імпульс червоного кольору, кольору життя. Коренева чакра з'єднує нас із Землею, вона пов'язана з виживанням і нашим земним Я - фізичним тілом. Загальні блокування - страхи виживання і питання, які зазвичай пов'язані з кореневою чакрою: я виживу? Я в безпеці? Коли я помру? і т.п.

Сакральна чакра (також відома як чакра селезінки) розташована в нижній частині живота біля наших геніталій і створює імпульс з помаранчевою енергією. Вона пов'язана з нашою творчістю, особистою силою, радістю і сексуальністю. Загальні блокування - це питання, пов'язані з тим, чого ми хочемо і що відчуваємо, наприклад: чому я не відчуваю задоволення? У мене достатньо грошей? Коли я буду матір'ю? і т.п.
Більшість людей в повсякденному житті зосереджені на цих двох чакрах, і саме так ми пов'язані з матеріальним планом. Ці чакри життєво необхідні для нас, щоб жити і насолоджуватися життям, оскільки ми збираємося піднятися і досягти більш високих духовних планів, а для цього важливо зміцнити зв'язок з матеріальним. Адже роль екстрасенса - передача інформації, отриманої з духовних джерел, яка сходить на фізичний рівень.
Крок перший для цієї вправи - відкрити свою кореневу чакру. Уявіть, що вона все швидше і швидше насичується червоним світлом і приносить енергію з нижньої частини тіла в верхні чакри. Потім перемістіть енергію від кореневої чакри до сакральної чакри і уявіть, як вона відкривається, випромінюючи яскраве помаранчеве світло. Тепер прийшов час посилити ваше заземлення!

Рада з заземлення: після того, як ви відкрилися, ви можете бачити на своєму внутрішньому екрані, як ці дві чакри пульсують своїм світлом, потім візуалізуйте ваші ноги, щоб рухатися далі в землю, подібно коріння, що стосується ядра Землі. В якості альтернативи ви можете уявити якір в ядрі Землі, пов'язаний з основою вашого хребта і занурюється в вас. Ви завжди можете бути творчими і знаходити інші способи зміцнення зв'язку з землею, наприклад, бачити, як ваші ноги опускаються в грязьову субстанцію і т. д. Способи можуть бути креативними, оскільки немає правильного і неправильного шляху. Приклади, які я використовував, постійно тестуються, і вони спрямовані на те, щоб ви були в безпеці.

Подальший рух енергії до чакри сонячного сплетення і серцевої чакри.

Сонячне сплетіння: воно розташоване на кілька сантиметрів вище вашого пупка і пульсує жовтим світлом. Коли будете готові підняти енергію від кореневої чакри до сонячного сплетіння, то уявіть собі відкриття чакри. Сонячне сплетіння - це те місце, де знаходиться наша особиста сила, і воно показує, як ми проектуємо себе в навколишньому просторі.

Серцева чакра: перший крок зроблено, тепер вам потрібно посилити свій заземлення, коли ми подорожуємо вище, до серця. Як тільки ви відчуєте, що ви добре заземлені, перемістіть енергію вище, в серцеву чакру - чакру нескінченної любові, співчуття і емоційної рівноваги. Відчуйте, як чакра пульсує сяючим, зеленим кольором. У міру того як вона відкривається, відчуйте, що безумовна любов пульсує у всьому вашому тілі, відчувайте, що духовне серце освітлюється світлом Всесвіту. Відчуйте сяйво вашої любові, співчуття, вашої божественності. Серцева чакра разом з сонячним сплетінням допомагає розвитку яснопочуття.

Вищі сфери.

Горлова чакра: Проведіть енергію до горловой чакри, яка перебуває в центрі вашої шиї - ви можете легко знайти її, якщо протяжно вимовите: «аааах!» І відчуєте кінчиками пальців точне місце розташування, в якому відбувається вібрація, нехай ця чакра обертається і відкривається. Вона пульсує блакитним кольором і є центром спілкування і вільного самовираження. Відчуйте пишність цієї чакри, коли енергія піднімається і дозволяє вам вільно спілкуватися з духовним світом. Горлова чакра разом з вторинними чакрами вух допомагає розвитку яснослухання (зверніть увагу, що вушні чакри не включені в цей процес, якщо ви володієте чутливістю, то можете уявити собі гарні блакитні вогні в центрі ваших вух.).

Чакра «третє око»: Перемістіть енергію вище, в середину вашого чола, трохи вище брів. Відчуйте, як чакра вібрує красивим сяючим кольором індиго і дозвольте їй відкритися. Чакра «третього ока» - це чакра інтуїції, внутрішнього бачення, вона допомагає розкриттю всіх психічних здібностей і в основному використовується для ясновидіння.

Коронна чакра: Чакра Корони не бере участі в процесі, який я описав. Не вагаючись, уявіть собі потік білого світла, що приходить на верхню частину вашої голови, а також злиття всіх чакр з чистим світлом, що підвищує частоту їх вібрацій. Коронна чакра - це чакра Божественного Єднання, наш зв'язок з Божественним Я. Одного разу ви відчуєте і представите потік вибухає білого кольору, догори розширює вашу ауру і випромінює світло, схоже на пульсуючу живу зірку.
Для всіх, хто зацікавлений в психічної роботі, важливо ознайомитися з вищевикладеними вправами заземлення, відкрити свої чакри, підвищити частоту вібрацій і розширити свою ауру. Це допоможе всій вашій психічної і магічної роботі, пов'язаної з духами або будь - якої іншої формою віщування. Коли чакри відкриються і наша аура розшириться, то зросте частота вібрацій і в такому випадку, послання, що приходять зверху, можуть доставлятися легко. Цей метод перевіряється і тестується, але тим не менше він може змінюватися вами на ваш розсуд для вашої користі. Дуже важливо практикувати, оскільки в подальшому вас чекають вправи, що дозволяють випробувати ваші навички та здібності.

Kathryn

Kathryn
Творець сайту, другий Аdmin
Творець сайту, другий Аdmin
Закриття чакр і повернення до нашого повсякденного фізичного життя.

Уявіть собі потік білого світла у верхній частині голови, він розсіюється, на рахунок 1, 2, 3 - пропадає. Подивіться на свою чакру «третього ока», сповільніть її вібрації і подивіться, як вона складає свої пелюстки, подібно до квітки. На рахунок 1, 2, 3 - енергія сходить на вашу горлову чакру.
Горлова чакра закривається, її витки все більш сповільнюються, а на рахунок 1, 2, 3 енергія сходить. Опускаючись вниз, аж до серцевої чакри, відчувайте почуття безумовної любові, яка оточує вас, вона заповнює всі навколо, і потім енергія замикається, залишаючи вас розслабленим, чакра закривається, і енергія сходить на ваше сонячне сплетіння.
Відчуйте, що енергія вище вашого пупка стає повільніше і повільніше, ця чудова чакра закривається, і енергія повертається до вашої сакральної чакри. На рахунок 1, 2, 3 чакра закривається, енергія падає на вашу кореневу чакру, тепер вона обертається менш швидко, і потім вона повертається до свого нормального ритму.
Відчуйте свою ауру навколо свого тіла, подібно панциру, навколишнього вас, як ваше улюблене пальто, що обіймає ваше тіло з любов'ю і турботою. Коли ви будете готові, то відкрийте очі.
Я раджу вам практикувати цю вправу до будь-якої психічної роботи.

Автор статті: The Witch.
Джерело: magicalrecipesonline.com

Переклала з англійської Kathryn.

Спонсорований контент

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі