Мірра.
Якщо ви включаєте у свою практику ароматерапію, то напевно в якийсь момент ви зіткнулися з ароматом мірри. Подібно ладану, мирра - це не трава, а смола, і вона надається в деяких релігійних і духовних контекстах.
Магія Мірри.
Якщо ви виконуєте якусь роботу за допомогою магічної ароматерапії, цілком ймовірно, що в якийсь момент ви зіткнулися з запахом мірри. Подібно ладану, мирра - це не трава, а смола, і вона проявляється в деяких релігійних і духовних контекстах.
Мірра в біблійні часи.
Відомий факт з християнської Біблії, де мирра описується як один з трьох дарів, які маги дарували новонародженому Ісусу. У книзі від Матвія 2:11 говориться: «Увійшовши до будинку, вони знайшли там Дитятко з Марією, Його матір'ю; і вони впали на землю і поклонялися Йому. Потім, відкривши свої скарби, вони піднесли Йому дари золота, ладану і мірри ».
Мірра також з'являється в книзі Вихід як один з компонентів «олії священного притирання», а в книзі Есфири - як елемент, який використовувався для очищення жінок. Ще цікавіше те, що мирра згадується як досить чуттєвий аромат в Пісні Соломона. Чому це було так важливо в ранніх книгах Біблії? Можливо тому, що це була речовина, священна для єврейського народу та описана в Танахе і Талмуді. Мірра використовувалася для того, щоб зробити куріння, що є сумішшю пахощів, освячених і використовуваних в ранніх храмах Єрусалима.
У деяких формах східної медицини мирра використовується завдяки своїм відновлює властивостям. Кажуть, що її аромат покращує настрій і відроджує духовність, а також часто використовується для полегшення симптомів розладів нервової системи. У західному світі, мірру іноді включають в якості інгредієнта в зубні пасти та рідини для полоскання рота, завдяки своїм анальгетичним властивостям.
На додаток до смолі, яка зазвичай використовується в заклинаннях і ритуалах, мирра також може бути придбана як олія. Встановлено, що в багатьох ароматерапевтичних практиках масло мірри використовується для лікування кашлю та застуди, безсоння, знеболювання і стимуляції імунної системи.
Кеті Вонг, експерт з альтернативної медицини, повідомляє:
«У поєднанні з олією носієм (таким як жожоба, солодкий мигдаль або авокадо) ефірна олія мірри можна наносити безпосередньо на шкіру або додавати в ванну. Ефірну олію мірри також можна вдихати після розбризкування декількох крапель олії на тканину або паперову серветку, або за допомогою ароматерапевтичного дифузора або випарника».
Майте на увазі, що, як і багато інших ефірних олій,олію мірри не слід застосовувати як внутрішній засіб без нагляду професійного медпрацівника.