Відьомська Оселя Езотеричний і Магічний Форум


Приєднуйтесь до форуму! Це швидко і просто!

Відьомська Оселя Езотеричний і Магічний Форум
Відьомська Оселя Езотеричний і Магічний Форум
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Відьомська Оселя Езотеричний і Магічний Форум

Езотеричний і Магічний україномовний Форум


Дух Таро. A_aao_11
Останні теми
» Чарівні властивості кави | Магічна матерія.
Дух Таро. EmptyЧт Січ 05, 2023 4:59 am автор Kathryn

» Трав'яна магія для вшанування Фрейї: як використовувати рослини для поклоніння скандинавській богині кохання.
Дух Таро. EmptyЧт Січ 05, 2023 4:49 am автор Kathryn

» 7 ознак того, що ви були Відьмою в минулому житті.
Дух Таро. EmptyВт Груд 27, 2022 11:34 am автор sofiya.iul

» Дух Таро.
Дух Таро. EmptyСб Груд 03, 2022 6:47 am автор Kathryn

» 10 причин, чому магія Таро надзвичайно ефективна та як змусити її працювати на вас.
Дух Таро. EmptyСб Груд 03, 2022 6:39 am автор Kathryn

» 7 способів розвинути мову Таро.
Дух Таро. EmptyСб Груд 03, 2022 6:26 am автор Kathryn

» Астральна проєкція і тонкі тіла.
Дух Таро. EmptyСб Груд 03, 2022 6:09 am автор Kathryn

» «Жива» вода.
Дух Таро. EmptyСб Груд 03, 2022 2:36 am автор Kathryn

» Що таке духовний провідник?
Дух Таро. EmptyНд Лист 27, 2022 3:36 am автор Kathryn

» Позбавлення від небажаних духів.
Дух Таро. EmptyНд Лист 27, 2022 3:29 am автор Kathryn

» Як провести сеанс.
Дух Таро. EmptyНд Лист 27, 2022 3:25 am автор Kathryn

» Примари, полтергейсти та привиди, о боже!
Дух Таро. EmptyНд Лист 27, 2022 3:16 am автор Kathryn

» Чи справжня астральна проєкція?
Дух Таро. EmptyНд Лист 27, 2022 3:07 am автор Kathryn

» Види відьом.
Дух Таро. EmptyНд Лист 27, 2022 2:52 am автор Kathryn

» Медитація-спів для посилення концентрації.
Дух Таро. EmptyПт Лист 25, 2022 2:09 am автор Kathryn

» Медитація зі свічкою для очищення розуму.
Дух Таро. EmptyПт Лист 25, 2022 2:02 am автор Kathryn

» Глибока медитація із використанням енергії кристалів.
Дух Таро. EmptyПт Лист 25, 2022 1:58 am автор Kathryn

» Власна суміш олій.
Дух Таро. EmptyСр Лист 23, 2022 9:22 pm автор Kathryn

» Ефірні олії, що наділяють енергією.
Дух Таро. EmptyСр Лист 23, 2022 9:19 pm автор Kathryn

» 2.Коли дзеркало не дзеркало.
Дух Таро. EmptyСб Лист 19, 2022 4:06 pm автор Kathryn

» 1.Магія проти Повсякденності.
Дух Таро. EmptyСб Лист 19, 2022 4:04 pm автор Kathryn

» Створення власного магічного дзеркала.
Дух Таро. EmptyСб Лист 19, 2022 3:59 pm автор Kathryn

» Фольклор і забобони.
Дух Таро. EmptyСб Лист 19, 2022 3:52 pm автор Kathryn

» Бачити сон про дзеркала.
Дух Таро. EmptyСб Лист 19, 2022 3:47 pm автор Kathryn

» Що таке Мабон? Головне про Осіннє Рівнодення і святкування Мабона.
Дух Таро. EmptyПн Вер 14, 2020 6:11 pm автор Kathryn

Хто зараз онлайн
Зараз відвідувачів на форумі: 26, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 26 гостей :: 1 пошукова система

немає

[ Переглянути весь список ]


Рекордна відвідуваність форуму (63 одночасно) відбулась Пн Січ 29, 2024 12:44 pm

Дух Таро. Aao__a10
Наші форуми

BANAFRIT

Обитель Чёрной Королевы

La Lune

Ви не підключені Увійдіть або зареєструйтесь

Дух Таро.

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

1Дух Таро. Empty Дух Таро. Сб Груд 03, 2022 6:47 am

Kathryn

Kathryn
Творець сайту, другий Аdmin
Творець сайту, другий Аdmin

Дух Таро.


Дух Таро. U__aa_12
Матеріально та зовні Таро виглядають як набір зображень, надрукованих чорнилом на злегка жорсткому папері чи картці; для будь-якого сенсу та цілей вони здаються простими витворами мистецтва. Однак Таро — це значно більше, ніж просто гарні картинки; вони є скарбницею образів, які виражають глибокий зв’язок зі школою таємниць, яка формувалася століттями. Елементи, приховані в Таро, відображають істину, яка була старою, коли світ був новим. Школа Таро виникла окультурю, яка мала намір створити інструмент, який би змінив життя та духовне щастя своїх користувачів. Їм це вдалося.
Як новачок, який читає Таро, я часто почувався поза межами своєї глибини, ізольованим від своїх учителів або тих, хто мене надихав. Відрізаний від путівників та інформації в них, моя помилкова пам’ять не змогла пригадати чітко та коротко. З очима кверента я не можу сказати, як часто у мене перехоплювало подих у грудях, коли перлини поту вибивалися на моєму чолі, блищали й видавали мою невпевненість. На щастя, більшість запитувачів були терплячі й готові дозволити молодій людині просто спробувати, і я вдячний їм за їхню наполегливість і підтримку під час мого навчання. І все-таки я часто почувався таким самотнім у своєму прагненні зрозуміти й налагодити глибокі стосунки з картами.
Тобто до одного доленосного дня, коли я зустрів найвпливовішу людину у своєму магічному житті. Її звали Міфанві Девіс, і вона походила із зелених долин Південного Уельсу. Десятиліттями вона проживала в прибережному місті Ріл у Північному Уельсі. Вона була глибоко покалічена внаслідок дорожньо-транспортної пригоди; вона носила окуляри, товсті, як пляшки, і я б пожартував, що вона все ще могла бачити комету Гейлі через ці речі. Невисока на зріст, але з величезним серцем і магією, вона розповіла мене щось притаманне про Таро, про то,  що я ще мав розгледіти чи споглядати — Дух у Таро.
Алістер Кроулі дослідив цей духовний принцип, прихований у Таро, у своїй основоположній праці «Книга Тота». У ньому він обговорює анімістичний принцип, який міститься в картах, і стверджує, що самі карти є живими істотами. Непідготовленому оку вони виглядають інертними та нерухомими, але вони випромінюють життєву силу, доступну будь-якому досліднику чи адепту Таро. Саме про це згадувала мій учитель Майфанві, а потім заохочувала мене розширити цю думку та дослідити природу Таро як ландшафту живих духовних істот. Мої стосунки з картами вже ніколи не будуть колишніми.
Нам легко вважати, що природа свідомості стосується лише того, що ми вважаємо родичами або близькими родичами, людей, наших домашніх тварин, інших тварин, дерев і каміння. Ми можемо ідентифікувати свідомість в інших, тому що у нас може бути схоже усвідомлення. Можливо, ми не відразу подумаємо про це, дивлячись на колоду карт, але, як дослідники окультних наук, ми будемо безглуздо відкидати те, що самі карти відображають свідомість. Як я дізнався того дня, стільки років тому, коли західні вітри приносили камені граду, щоб бити у вікна Майфанві: Таро — це мальовничі зображення природних сил Всесвіту, і вони містять у собі сам принцип існування та все його славні вираження.
Таро функціонує через окультну гіпотезу про те, що свідомість не є локальною, і вона не обмежена певними точками в просторі або місцями, як наш мозок. Але, своєю чергою, наш мозок об’єднує цю свідомість, як приймач, у момент часу, і, подібно до відкриття книги та перегортання її сторінок, свідомість розкриває себе тут і зараз. Це саме те, що робить Таро: воно відкриває книгу свідомості та об’єднує матеріал та інформацію, що мають відношення до точного моменту часу (читання), і розкриває їх.
Воно здатне зробити це завдяки величезній психічній енергії, яка пішла на його створення.

По правді кажучи, кожного разу, коли ви беретеся до своїх колод, ви отримуєте доступ до сховища мудрості, яке є більшим, ніж сукупність його творців. Наприклад, якщо ваша колода створена за системою Райдера-Вейта-Сміт, на створення цієї традиції було вкладено безліч сил і впливів. Від Каббали до складнощів і магічних зусиль Герметичного Ордену Золотої Зорі, до глибоко могутніх образів Памели Колман-Сміт, до кожного студента та читача цієї конкретної системи. Усі вони годували та виховували школу таємниць, яка складається з 78 галузей мудрості. Ця магічна спадщина дала дихання та життя мислеформам, які згодом постали як живі істоти самі по собі, як дух у Таро.
Якщо ваша колода натхненна системою Райдера-Вейта-Сміт, але має інше накладення, візьміть, наприклад, моє кельтське Таро. Я зберіг основну символіку та систему Райдер-Уейт-Сміт, але наклав на них магію кельтської міфології. Це додає карткам інший духовний вимір; це не применшує того, що вже присутнє в самих символах. Через це використання сучасної колоди зв’язує вас із її творцем і художником і духовною роботою, яку вони мали виконати, щоб створити свої колоди.
Таро відкривається і читачеві, і запитувачу одночасно, коли кожна карта повертається, дух цієї карти оспівує свою спадщину та зв’язок, який вона має з усім, що було до неї. Читач інтерпретує значення карти, виходячи з її позиції або значення в розвороті, і розкриває це голосно питаючому. Найефективніші з читачів ті, хто відчуває духів, що населяють їхні колоди, і працює з ними.
Маючи це на увазі, коли хтось береться за колоду, він насправді ніколи не самотній, оскільки духовні істоти, які населяють Таро, є вашими постійними провідниками до їхнього одкровення та натхнення. Я сиджу тут зараз, у ніч, не схожу на ту, якою я насолоджувався десятиліття тому, дмуть вітри, а град стукає в моєму вікні, вимагаючи уваги. Але в моєму офісі я не самотній, у мене є кілька колод, занадто багато, щоб до них допустити, і я відчуваю їхнє товариство. Бо всередині цих колод знаходяться чудеса всесвіту та всього живого, речей видимих і невидимих і речей між почуттям і відчуттям. У них – зусилля окультистів, художників і магів, які давно померли, могутніх Таро. Це компанія Таро, з якою я ділю цей простір, а також комфорт і стабільність, які вони пропонують моїм пригодам у чарівному світі Таро.

Джерело:llewellyn.com
Автор: Kristoffer Hughes.
Переклала з англійської:Kathryn.

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі