Відьомська Оселя Езотеричний і Магічний Форум


Join the forum, it's quick and easy

Відьомська Оселя Езотеричний і Магічний Форум
Відьомська Оселя Езотеричний і Магічний Форум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Відьомська Оселя Езотеричний і Магічний Форум

Езотеричний і Магічний україномовний Форум


Кішки-вампіри та демонічні коти. A_aao_11
Останні теми
» Що таке Мабон? Головне про Осіннє Рівнодення і святкування Мабона.
Кішки-вампіри та демонічні коти. EmptyПн Вер 14, 2020 6:11 pm по Kathryn

» Винахід Колеса Року.
Кішки-вампіри та демонічні коти. EmptyСб Січ 04, 2020 12:34 am по Kathryn

» Грудень / Місяць Довгих Ночей.
Кішки-вампіри та демонічні коти. EmptyВт Лист 26, 2019 10:13 pm по Kathryn

» Листопад / Траурний Місяць.
Кішки-вампіри та демонічні коти. EmptyВт Лист 26, 2019 10:11 pm по Kathryn

» Жовтень / Кривавий Місяць.
Кішки-вампіри та демонічні коти. EmptyВт Лист 26, 2019 10:08 pm по Kathryn

» Вересень / Урожайний Місяць.
Кішки-вампіри та демонічні коти. EmptyВт Лист 26, 2019 10:02 pm по Kathryn

» Серпень / Кукурудзяний Місяць.
Кішки-вампіри та демонічні коти. EmptyВт Лист 26, 2019 10:01 pm по Kathryn

» Липень / Благословенний Місяць.
Кішки-вампіри та демонічні коти. EmptyВт Лист 26, 2019 9:59 pm по Kathryn

» Червень / Сонячний Місяць Сили.
Кішки-вампіри та демонічні коти. EmptyВт Лист 26, 2019 9:58 pm по Kathryn

» Травень / Квітковий Місяць.
Кішки-вампіри та демонічні коти. EmptyВт Лист 26, 2019 9:57 pm по Kathryn

» Квітень / Місяць Вітру.
Кішки-вампіри та демонічні коти. EmptyВт Лист 26, 2019 9:55 pm по Kathryn

» Березень / Штормовий Місяць.
Кішки-вампіри та демонічні коти. EmptyВт Лист 26, 2019 9:53 pm по Kathryn

» Лютий / Прискорюючийся Місяць.
Кішки-вампіри та демонічні коти. EmptyВт Лист 26, 2019 9:51 pm по Kathryn

» Січень / Холодний Місяць.
Кішки-вампіри та демонічні коти. EmptyВт Лист 26, 2019 9:49 pm по Kathryn

» Мабон (20-22 вересня).
Кішки-вампіри та демонічні коти. EmptyВт Лист 26, 2019 8:58 pm по Kathryn

» Ламмас (1 серпня).
Кішки-вампіри та демонічні коти. EmptyВт Лист 26, 2019 8:54 pm по Kathryn

» Літа (20-22 червня).
Кішки-вампіри та демонічні коти. EmptyВт Лист 26, 2019 8:50 pm по Kathryn

» Белтайн (1 травня).
Кішки-вампіри та демонічні коти. EmptyВт Лист 26, 2019 8:47 pm по Kathryn

» Остара (20-22 березня).
Кішки-вампіри та демонічні коти. EmptyВт Лист 26, 2019 8:42 pm по Kathryn

» Імболк (2 лютого).
Кішки-вампіри та демонічні коти. EmptyВт Лист 26, 2019 8:38 pm по Kathryn

» Йоль (20-22 грудня).
Кішки-вампіри та демонічні коти. EmptyВт Лист 26, 2019 8:34 pm по Kathryn

» Самайн (31 жовтня).
Кішки-вампіри та демонічні коти. EmptyВт Лист 26, 2019 8:27 pm по Kathryn

» Зцілення Кішки.
Кішки-вампіри та демонічні коти. EmptyСб Лист 09, 2019 10:53 pm по Kathryn

» Зцілення людини.
Кішки-вампіри та демонічні коти. EmptyСб Лист 09, 2019 10:41 pm по Kathryn

» Кішки-вампіри та демонічні коти.
Кішки-вампіри та демонічні коти. EmptyСб Лист 09, 2019 5:33 am по Kathryn

Хто зараз онлайн
Всього онлайн 5 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 5 гостей :: Одна пошукова система

немає

[ Дивитися список ]


Рекордна відвідуваність форуму (24 одночасно) відбулась Чт Бер 04, 2021 10:26 pm

Кішки-вампіри та демонічні коти. Aao__a10
Наші форуми

BANAFRIT AruNa Эрешкигаль Bella donnaSuccubus

Обитель Чёрной КоролевыDark Queen

La Lune

Ви не підключені Вхід або із збереженням

Кішки-вампіри та демонічні коти.

Попередня тема Наступна тема Донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Kathryn

Kathryn
Творець сайту, другий Аdmin
Творець сайту, другий Аdmin

Кішки-вампіри та демонічні коти.


Кішки-вампіри та демонічні коти. I_110
Попри те, що багато культур шанували та любили кота, є також багато жахливих оповідань про демонів-котів, які або злякалися людства через їхню злість, або використовували свої котячі здібності для точного покарання за жахливі вчинки, зроблені на їхній власний вид.
Були деякі дивні враження з фігурами муміфікованих єгипетських котів або їх саркофагами. Не один власник такого предмета мав жахливі сни, чув дивні шуми та бачив жахливі пришестя. Кілька чоловіків загинули від переляку або вбили себе після пошуку чи придбання таких артефактів.
Один археолог-аматор вклав у своє дослідження незакритий саркофаг для котів, щоб він міг ним милуватися щодня. Пізньої ночі, коли він сидів, читаючи, він почув різкий тріск і підняв очі, щоб знайти саркофаг, акуратно розкритий уздовж запечатаних швів. Коли він спостерігав, виникла тоненька хмара чорного пилу, коли котяча мумія розпалася перед його очима. Тієї ночі він пережив перший із тривалої серії жахливих кошмарів. Навіть протягом дня він нервував від тьмяних куточків та темних передпокоїв, бо сказав, що бачив палаючі очі, що спостерігають за ним увесь час. Протягом року він помер від раптового серцевого нападу.
Залишений саркофаг кішки отримав у спадщину його син, який незабаром виявив, що він успадкував і дурний котячий дух. Очі почали переслідувати сина день і ніч, поки він не побоявся, що покінчить життя самогубством. Нарешті, він продав його колекціонеру, який також загадково помер протягом року. Після цього саркофаг з котячими привидами і його дух, який помстився, зникли з поля зору, його більше не почули та не побачили.
Японцям як подобалися коти, так вони і довіряли їм. Хоча вони ставилися до своїх котів з великою повагою, вони все ще мали казки про кішок-вампірів, які, як і лисиця та борсук, здатні змінювати фігури, хитрувати та дивувати людей.
Якщо мова йде про японські казки про вампірів, то вампір часто є кішкою, яка згодом набуває форми своєї жертви. Можливо, ця думка випливає з віри китайців, що якщо труп, викладений на ліжку, має собаку під ліжком і кішку на даху вгорі, мертва людина стане вампіром. Подібна віра є в деяких частинах Європи, де кажуть, що якщо кішка ходить над трупом, вона перетвориться на вампіра.
Найвідоміша японська казка - вампірська казка (Кіт Набешими) стосується князя Хізена та його улюбленої леді, О Тойо. Однієї ночі опівночі в палатах О Тойо з'явився величезний кіт з двома хвостами. Перш ніж вона змогла кричати, цей котик-демон кинувся їй у горло, і вбив її.
Кіт вирив яму під верандою, поховав жінку і прийняв її форму. Князь не бачив різниці у коханій, але з кожним днем після того, як вона відвідувала його, він ставав все слабшим і слабшим. Від кота-демона він повільно стікав своєю кров’ю. Лікарі були спантеличені та прописали всілякі ліки, але нічого не допомогло.
Князь помітив, що вночі він завжди слабшав, тому наказав сотням слуг стояти на варті біля його ліжка, поки він спить. Кіт-демон, в жіночій формі, наслав заклинання, змусивши слуг спати, поки вона продовжувала витягувати життя з князя.
Радники відчайдушно просили священика молитися за свого князя. Під час молитви цього священика турбував молодий солдат, якого звали Іто Сода. Солдат попросив дозволити йому стояти на варті; його прохання було задоволено.
Десять годин минало, як і раніше, інші охоронці засинали, але Іто Сода засунув кинджал у стегно, щоб не спати. Коли жінка-кішка увійшла до кімнати, вона не могла кинути свої заклинання над князем, тому що Іто Сода не дозволив їй наблизитися. Через дві ночі князю почало ставати краще.
Іто Сода, знаючи, що прекрасна О Тойо тепер справді злий демон, пішов до неї та намагався її вбити. Не в змозі перемогти молодого солдата, котячий демон повернувся до своєї справжньої форми та втік у гори. Після того, як принц повністю відновив свої сили, він організував полювання на кота-демона і знищив його.
Ще одна історія розповідає про японського лицаря, який разом із собакою вбив жінку джина, яка вимагала людських жертв. Коли лицар мандрував у гори, він ночував у зруйнованому храмі. Опівночі він прокинувся, побачивши примарних котів, які танцюють та скандують: "Не кажи Шиппейтаро". Потім вони зникли. Наступного дня лицар приїхав до села і виявив людей дуже засмученими, бо їм довелося відвезти свою найвродливішу дівчину до джина.
Лицар згадав, що він бачив і почув у храмі, і запитав, хто такий Шиппейтаро. Селяни сказали, що це ім'я відважного собаки, який належав сусідньому князю. Лицар пішов до князя, пояснив ситуацію і повернувся з собакою. Він помістив собаку в клітку і потяг до храму джина, де він чекав до півночі. З’явилися фантомні коти разом зі своїм вождем, величезною кішкою, яка кричла у захваті при погляді на клітку. Раптом лицар відчинив двері клітки, і Шиппейтаро схопив гігантську кішку в зуби. Лицар убив її мечем. Тоді собака прогнав усіх фантомних котів, і село було вільним.
Є розповідь 1708 року про самурая та деякі дуже дивні події в його будинку. Світлі кульки світла, які ніхто не міг зловити, відскакували по кімнатах, одного разу навіть освітлюючи дерево у дворі.
На Жінок-слуг почали нападати духи, поки вони спали. Особливо виділялася одна молода жінка; її прядка повернулася сама, і її подушка оберталася, коли вона лягала. Самурай закликав чарівників, синтоїстських священиків і буддистських священиків позбавити його будинок від демонічних духів, але нічого не вийшло.
Нарешті, однієї ночі, коли духи були особливо активними, самурай вийшов у двір і, трапляючись, подивився на дах. Дивний і зловісний зір зустрів його очі. Дуже стара кішка ходила задніми лапами по даху.
Навколо її голови був обмотан рушник, що належав молодої жінки –служниці. Самурай вказав на одного зі своїх охоронців, який почав стріляті у кішку. Привиди в будинку зупинилися одразу і більше ніколи не поверталися. Цей демон-кіт був величезним і мав роздвоєний хвіст (його називали некоата, японською).
Ще один японський міф говорить, що коти були створені для полювання та вбивства щурів, які відкусили диявольський язик.
Старовинні легенди з Японії також містять казку про японського шахрая, людини, якого звали Неко-Беке. Цей чоловік був чаклуном і людоїдом. Для того, щоб вночі входити до будинків, Неко-Беке приймав форму кота. Казали, що він крав непокірних дітей і їв їх.
Китайці бачили кішку як нічну тварину, змінюючу форму, яку вони класифікували як інь і асоціювали з силою зла.


_________________
Кішки-вампіри та демонічні коти. Aa_1_a10

Sator arepo tenet opera rotas.
Вся работа великого сеятеля в его руках.

Kathryn

Kathryn
Творець сайту, другий Аdmin
Творець сайту, другий Аdmin
Одна з ранніх китайських легенд - це історія про кота, що належить імператору. Після того, як три дні йшов дощ, кішка вийшла на вулицю купатися у басейні з водою. Вмить кішка перетворилася на дракона і полетіла геть, її більше ніколи не побачили.
У Китаї шостого століття твердо вірилось в те, що мало назву котячих привидів. Коли ці котячі примари служили людині, їх можна було послати, щоб когось вбити, а потім віднести майно мертвого до того, хто їх послав.
Історія, що датується 595 р. Н. Е., розповідає про молодого чоловіка на ім'я То, у якого дружина була прислугою, якої служили коти - привиди. Він хотів грошей на алкоголь і переконував дружину надіслати імператриці котячого примара, щоб зачарувати її, щоб вона дарувала подарунки T'o. Імператриця дуже захворіла, але медики не знали, що викликало хворобу. Однак імператору порадили його мудреці, що імператриця перебуває під заклинанням кота-привида.
Єдиним способом знищити цей дух було вбити того, хто його послав.
Невдовзі жінку-служницю То знову відправили до палацу. Але цього разу її зустріли охоронці імператора і сказали відгукнути кота-привида або втратити життя. Жінка поставила миску з рисовою кашкою і барабанила по мисці ложкою. Коли прийшов котячий привид, жінка стала блакитною в обличчі та розхитувалася. Безумовно, винуватий знайшовся, імператор видав накази То і його дружині покінчити життя самогубством, коли брат То просив милосердя імператора. Він втратив все своє майно та становище; його дружину відправили стати буддійською черницею. Імператор негайно розшукав усіх тих, хто тримав котячих привидів і заслав їх у віддалені частини Китаю.
Це було поширеним китайським віруванням цієї епохи, що люди часом смерті перетворювалися на котів, щоб помститися ворогам. Одна імператриця засудила придворну леді до страти. «Чудово», - відповіла дама. "Коли я помру, я прийму форму кішки і повернусь та перетворю тебе на щура. Тоді я вб'ю тебе ». Імператриця передумала. У азіатів є приказка, що якщо ти боїшся або не любиш котів, ти, мабуть, був щуром в останньому втіленні.
У китайців також є легенда про те, що тигри можуть згадувати душі після смерті. У тигра має бути певне волосся у хвості, яке має силу повернути душу до мертвого тіла, дуже схоже на те, що душа повертається в тіло при створенні вампіра.
Кельтські культури рідко мали у своїх легендах доброзичливих або корисних котів. Кельтських кішок замість цього описували як Кішок-монстрів. Можливо, це тому, що єдиним котом, якого вони знали, був непорушний, жорстокий європейський дикий кіт.
У валійських казках зачарована свиноматка Генвен спочатку була людиною; насправді Генвен зображує аспект богині Керрідвен. Генвен доглядав її охоронець, молодий чоловік, якого звали Колл. Оскільки було пророцтво, що потомство Генвен шкодить Британії, король Артур вирішив її знищити. Він гнав свиноматку до Землі Енд в Корнуоллі, але вона поплила в море, коли Колл підчепився на її щетину.
На кожному місці посадки свиноматки, вона народжувала три зерна пшениці, одне з ячменю, одне з жита, три бджоли, свиню, вовчого дитинча та орла. Нарешті Генвен приземлилася з Коллом в Арвоні. Там під чорним каменем вона народила кошеня. Колл негайно кинув кошеня в Менайську протоку, де врятували його сини Палука (з острова Мен). Він виріс у лютого кота Палука (іноді його називають Палугом), одного з трьох ягрів Англсі, Великого кота, який міг з'їсти за один раз дев'ять воїнів. Сер Джеймс Фрейзер пов'язує кота Палуга з чудовиськом Чапалу французької легенди про Артура.
Шотландські нагір'я рясніють казками про ельфінів чи казкових котів, відомих як Кейт Сіт (вимовляється кайт-ши). Кажуть, що це чорні коти, великі, як велика собака, з дугоподібними спинами, прямостоячим волоссям та білими плямами на грудях. Однак Гелі з нагір'я вважали, що Кейт Сіт - відьма, перетворена на кішку, а не фею.
Ще однією демонічною кішкою, яка була ще більшою і жорстокішою, були Великі Вуха, які з'являлися лише тоді, коли коти були засмажені до смерті.
Казки на острові Мен, як кажуть, мають свого короля. Вдень цей король виявляється звичайним котом, але вночі він має жахливі сили. Якщо хтось жорстоко поводиться з ним або його підданими котами, король шукатиме людину вночі та жахливо помститься.
Ця французька легенда, знайдена в рукописі чотирнадцятого століття під назвою Ле Роман де Мерлін, починається з того, що чоловік знайшов чорного кошеня, спійманого в його рибальській сітці. Він взяв його додому і нагодував. Незабаром кіт став настільки величезним, що задушив рибалку та його родину, а потім втік у гори, де тероризував сільську місцевість.
Король Артур разом із Мерліном та його лицарями мав намір завоювати цю кішку-демона. Завдяки повноваженням Мерліна вони знайшли його лігво у глибокій печері на схилі гори. Чарівник свиснув, щоб вивести кота з печери. Це зробило один великий стрибок в Артура, розбивши його спис на шматки. Артур щитом повалив кота-демона на землю, але його кігті проникли в його броню і витягли кров. Артур напав на кота знову, але цього разу істота занурила кігті у його щит і не відпустила. Артур відсік передні ноги, але великий кіт стискав його задніми лапами та кусав груди та плечі, поки його не покрило власною кров’ю. Щоб виграти битву, Артуру довелося порубати великого котячого демона на шматки. Традиція говорить, що Артур зник після цієї битви, помираючи від ран, нанесених кішкою.
Ірландська історія про кота-демона наведена у творах Вільяма Батлера Йейтса та леді Грегорі, вперше опублікованих у 1888 р. Колись в Коннемарі був дуже щасливий рибалка. У дружини чоловіка завжди було багато риби, щоб продати, але чудова кішка приходила щовечора і їла найкращу рибу. Жінка вирішила зловити цю кішку. Поки дружина та молодша жінка сиділи за прядкою, двері відчинялися і в них входив великий чорний кіт. Істота почувалася комфортно біля вогню і гарчала на жінок.
Молодша жінка підскочила і назвала кота чортом. При цьому кіт подряпав глибокі рани в її руці та попередив не називати його іменами. Потім він заборонив двері та протримав жінок у полоні. Коли рибалка прийшов і напав на кішку палицею, кіт подряпав його обличчя і відігнав.
Збираючи рибу зі столу, кішка вибирала найбільшу та найкращу, та починала її їсти. Дружина вдарила її парою щипців, але кішка лише посміхнулася їй. Тоді обидві жінки напали на неї палицями. Кіт розпалився і дряпав їх, поки кров не почала стікати по їх обличчям та руках.
Нарешті дружина дістала пляшку зі святою водою і кинула її над котом. З неземним криком чорна кішка розчинилась у густій хмарі чорного диму з двома вогненно-червоними очима. Коли дим очистився, єдине, що залишилося, - це зморщене тіло, і навіть це незабаром зникло.
На ірландського героя Ку Чулейна однією ніччю напали три надприродних коти, які зникли лише на світанку. Ку Чулейн ударив одного з котів по голові мечем, але клинок задзвонив так, ніби він вдарився камінням.
У Легенді про святого Брендана, кельтського святого чоловіка, розповідається про велику морську кішку. Брендан та його ченці вирушили на пошуки Землі Обітниці та наткнулися на шторм, який змусив їх висадитися на скелястому острові. Коли вони вийшли на берег, старий закликав тікати через величезного небезпечного морського кота, який жив там. Старий сказав, що кішка приїхала на острів разом із ним як звичайне кошеня, але як тільки кішка почала їсти дивну рибу, яка вимивалася на березі, вона почала рости та змінюватися. Вона стала величезною і дуже лютою, нападаючи на все, що наближалось до нього.
Коли старий розповів свою історію, Брендан та його ченці почули жахливий вій, що піднімався над вітрами бурі. Вони не дочекалися, щоб побачити, що це, але стрибнули назад у свій човен і відпливли так швидко, як могли, залишивши старого на самоті на березі.
Коли вони були на деякій відстані від острова, вони озирнулися назад. Тварина розміром з маленьке поні перебігала піски та стрибала у воду. Це був котячий демон - монстр. Потужними ударами кішка легко підійшла до них, її великі очі блищали «як скляні посудини» через шторм.
Злякавшись, ченці почали молитися. Точно коли кішка-монстр торкнулася лапою, щоб забратися в човен, другий кіт, настільки ж великий, заплив і напав на нього. Великі коти кричали та шипіли та билися у воді, коли Брендан та його ченці швидко стрибали.
У Фінляндії Калевала, що представляє збірку старовинних фінських казок, є історія про чаклуна, який зайшов у будинок, повний чоловіків, і зачарував їх. Потім він кинув чоловіків на санки, які тягнула величезна кішка. Цей кіт швидко відвів чоловіків у далекі межі Похіоли, Подземного світу, місця темряви та злих духів.
В іспанському єврейському фольклорі є історія, яка звинувачує вампіризм щодо Ліліт, першої дружини Адама. Ліліт була вигнана з Едемського саду, оскільки вона відмовилася виконувати всі бажання Адама. Вона перетворилася на злу відьму та вампіра, щоб помститися нащадкам Адама. У своєму улюбленому маскуванні величезної чорної кішки, яку називали Ель Бруша, Ліліт говорила, що ходить вночі, висмоктуючи кров новонароджених дітей.
Демон-кішка, котяча змія (Йормунганд), морська кішка, яку бачив святий Брендан, китайський котячий дракон, кельтський кіт Палук та всі інші форми темних котів символізують Підземний світ і силу смерті над життям.
Східна Європа завжди мала більше казок про вампірів та тварин-вампірів, ніж будь-яка інша область. Багато людей у цьому регіоні досі вірять, що якщо кішка ходить або перестрибує через труп, будь-яка невинна мертва людина стане вампіром. Ця ідея випливає з віри, що кішка несе "насіння" або "зародок" вампіризму, роблячи її потенційним вампіром, який може заразити інших істот.
Історія про перенесений кішками вампіризм була записана у XVII столітті в районі під назвою Сілезія. Чоловік похилого віку помер після того, як його ударив кінь. Під час останнього подиху чорний кіт стрибнув на ліжко і жорстоко подряпав його обличчя. Після похорону привид цього чоловіка побачили кілька людей. Незабаром виникають історії про миски з молоком, які перетворюються на кров, як старі люди виявляються задушені, немовлята вкрадені, а вбиті курчата починають циркулювати містом.
Шість місяців дивні випадки тривали, поки нарешті жителі села не вирішили викопати мертвого чоловіка, який, на їхню думку, став причиною їхніх неприємностей. Вони знайшли його тіло свіжим і гнучким, а очі були здатні відкриватися і закриватися. Коли вони перерізали вену на одній нозі, вона вільно кровоточила. Вони зламали тіло і спалили його. Після цього неприємності припинилися.
Під час судових випробувань на відьом Салема в США почала розповсюджуватися історія про кота-демона на ім’я Тейлрінгз. Одну з обвинувачених жінок звали Стрмантіс, яка передбачила свою смерть від рук пуританських катувальників. Перед тим, як її спіймали, Стрмантіс вбила кішку, набив її шкіру соломою, змішаною з певними чарівними травами. Вона замінила очі на місячні каміння, та надзвичайно гострі леза пішли за міст кігтів. Потім вона здійснила ритуал, який приводив би кота до життя кожного разу, коли вона вимовляла заключні слова заклинання, які вона планувала виконати, коли за нею приїхали мисливці на відьом.
Невдовзі пуританські мисливці на відьом увірвалися в будинок Стрмантіс. Коли вони схопили її, вона закричала останніми словами, і Тейлрінгс втік через вікно. Викрадачам не треба було мати багато часу, щоб засудити та вбити Стрмантіс. Однак їх неприємності тільки почалися з Тейлрінгса.
Кіт почав точно відплачувати за вбивство своєї господині та наповнив страхом Салем та навколишню сільську місцевість. Мисливці побачили сяючі очі місячного каменю, коли Тейлрінгс спостерігав за ними в темному лісі. Кот переслідував, атакував і різав одну людину за іншою.
Жоден мисливець ніколи не зміг вдарити по Тейлрінгсу звичайним мушкетним ударом. Через багато років нападів Тейлрінгса ставало менше, поки нарешті кішку більше не побачили. Можливо, до того часу всі люди, відповідальні за катування та вбивства обвинувачених відьом, були мертві, і більше не було причин для існування Тейлрінгса.
Казки про котів-демонів і вампірів, а також котів, які полюють і переслідують людей, і тих котів, які точно мстять за проступки проти їхнього роду, можливо, походять з давньої віри, що кішка асоціюється з конкретними божествами. Багато богів і богинь, які були пов'язані з котячим сімейством, часто мали більш темні сторони від своєї природи. Вони були неупередженими суддями людських вчинків та намірів; їх обов'язок був бачити, щоб масштаби духовної справедливості були врівноваженими. Кіт, або інший член котячих, був їх інструментом, яким вони вимагали справедливості. Глибока частина людства пам’ятає про ці вірування і побоюється відплати, яку можна було б стягнути проти них.

Таємнича, магічна кішка.
Д. Дж. Конвей.
Переклад з англійської: Kathryn.


_________________
Кішки-вампіри та демонічні коти. Aa_1_a10

Sator arepo tenet opera rotas.
Вся работа великого сеятеля в его руках.

Попередня тема Наступна тема На початок  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі