Відьомська Оселя Езотеричний і Магічний Форум


Join the forum, it's quick and easy

Відьомська Оселя Езотеричний і Магічний Форум
Відьомська Оселя Езотеричний і Магічний Форум
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.
Відьомська Оселя Езотеричний і Магічний Форум

Езотеричний і Магічний україномовний Форум


Інтродукція сновидінь. A_aao_11
Останні теми
» Що таке Мабон? Головне про Осіннє Рівнодення і святкування Мабона.
Інтродукція сновидінь. EmptyПн Вер 14, 2020 6:11 pm по Kathryn

» Винахід Колеса Року.
Інтродукція сновидінь. EmptyСб Січ 04, 2020 12:34 am по Kathryn

» Грудень / Місяць Довгих Ночей.
Інтродукція сновидінь. EmptyВт Лист 26, 2019 10:13 pm по Kathryn

» Листопад / Траурний Місяць.
Інтродукція сновидінь. EmptyВт Лист 26, 2019 10:11 pm по Kathryn

» Жовтень / Кривавий Місяць.
Інтродукція сновидінь. EmptyВт Лист 26, 2019 10:08 pm по Kathryn

» Вересень / Урожайний Місяць.
Інтродукція сновидінь. EmptyВт Лист 26, 2019 10:02 pm по Kathryn

» Серпень / Кукурудзяний Місяць.
Інтродукція сновидінь. EmptyВт Лист 26, 2019 10:01 pm по Kathryn

» Липень / Благословенний Місяць.
Інтродукція сновидінь. EmptyВт Лист 26, 2019 9:59 pm по Kathryn

» Червень / Сонячний Місяць Сили.
Інтродукція сновидінь. EmptyВт Лист 26, 2019 9:58 pm по Kathryn

» Травень / Квітковий Місяць.
Інтродукція сновидінь. EmptyВт Лист 26, 2019 9:57 pm по Kathryn

» Квітень / Місяць Вітру.
Інтродукція сновидінь. EmptyВт Лист 26, 2019 9:55 pm по Kathryn

» Березень / Штормовий Місяць.
Інтродукція сновидінь. EmptyВт Лист 26, 2019 9:53 pm по Kathryn

» Лютий / Прискорюючийся Місяць.
Інтродукція сновидінь. EmptyВт Лист 26, 2019 9:51 pm по Kathryn

» Січень / Холодний Місяць.
Інтродукція сновидінь. EmptyВт Лист 26, 2019 9:49 pm по Kathryn

» Мабон (20-22 вересня).
Інтродукція сновидінь. EmptyВт Лист 26, 2019 8:58 pm по Kathryn

» Ламмас (1 серпня).
Інтродукція сновидінь. EmptyВт Лист 26, 2019 8:54 pm по Kathryn

» Літа (20-22 червня).
Інтродукція сновидінь. EmptyВт Лист 26, 2019 8:50 pm по Kathryn

» Белтайн (1 травня).
Інтродукція сновидінь. EmptyВт Лист 26, 2019 8:47 pm по Kathryn

» Остара (20-22 березня).
Інтродукція сновидінь. EmptyВт Лист 26, 2019 8:42 pm по Kathryn

» Імболк (2 лютого).
Інтродукція сновидінь. EmptyВт Лист 26, 2019 8:38 pm по Kathryn

» Йоль (20-22 грудня).
Інтродукція сновидінь. EmptyВт Лист 26, 2019 8:34 pm по Kathryn

» Самайн (31 жовтня).
Інтродукція сновидінь. EmptyВт Лист 26, 2019 8:27 pm по Kathryn

» Зцілення Кішки.
Інтродукція сновидінь. EmptyСб Лист 09, 2019 10:53 pm по Kathryn

» Зцілення людини.
Інтродукція сновидінь. EmptyСб Лист 09, 2019 10:41 pm по Kathryn

» Кішки-вампіри та демонічні коти.
Інтродукція сновидінь. EmptyСб Лист 09, 2019 5:33 am по Kathryn

Хто зараз онлайн
Всього онлайн 3 користувачів :: 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 3 гостей :: Одна пошукова система

немає

[ Дивитися список ]


Рекордна відвідуваність форуму (24 одночасно) відбулась Чт Бер 04, 2021 10:26 pm

Інтродукція сновидінь. Aao__a10
Наші форуми

BANAFRIT AruNa Эрешкигаль Bella donnaSuccubus

Обитель Чёрной КоролевыDark Queen

La Lune

Ви не підключені Вхід або із збереженням

Інтродукція сновидінь.

Попередня тема Наступна тема Донизу  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

1Інтродукція сновидінь. Empty Інтродукція сновидінь. Сб Вер 08, 2018 1:08 am

Kathryn

Kathryn
Творець сайту, другий Аdmin
Творець сайту, другий Аdmin
Інтродукція сновидінь.
Інтродукція сновидінь. 116
Сновидіння - це природна частина життя для всіх.  Кожен символ і кожен образ, які з'являються у ваших сновидіннях, мають певну значущість, ваші сновидіння допомагають вам і надають вам емоційну і психологічну допомогу.  Є тисячі символів сновидінь, і кожен має значення.  Ви можете дізнатися, як розшифрувати свої сновидіння і використовувати їх, щоб вони допомогли вам у повсякденному житті.
Щоб бачити сновидіння, вам спочатку необхідно заснути, бо під час сну ваш мозок зазнає змін.  Коли ви спите, ви втрачаєте усвідомленість і проходите через чотири стадії сну.  На першому етапі ваш кров'яний тиск падає і ваші очі рухаються з боку в бік, ця стадія називається дрімотою, де ви спите неглибоко, проте якщо вас потурбувати, ви легко прокинетеся.  Наступний етап - друга стадія: дихання і частота серцевих скорочень сповільнюються, і ви не усвідомлюєте зовнішній шум.  На третій стадії настає глибока фаза сну і вас важко буде розбудити.  Четверта стадія, відома як Non-REM, характеризується повільним рухом очей і свідчить про те, що ваш свідомий розум спить.  З цього стану ви повертаєтеся поетапно, потім входите в стадію REM-сну і в її кінці, як правило, ви запам'ятовуєте свої сни.
Сон необхідний для вашого фізичного, розумового та емоційного здоров'я, адже коли ви спите, ви перестаєте себе контролювати.  Кількість сну, яка вам потрібна, залежить від віку, діти потребують приблизно п'ятнадцятигодинного сну, підлітки повинні спати приблизно вісім чи дев'ять годин, дорослим потрібно сім або вісім годин сну, чим ви стаєте старшими, час, що витрачається на сон, зменшується.  Літнім людям потрібно близько шести годин сну.  Сон необхідний для того, щоб ви фізично і розумово перезаряджались, це необхідно для вашої емоційної стабільності та загального стану здоров'я.  Психіка подібна до комп'ютера, який потребує турботи та уваги, щоб працювати в оптимальному режимі, і коли ви спите, то ваше несвідоме бере верх і намагається реалізувати свій досвід.
Коли ви бачите сни, ви ніби переглядаєте і берете участь у фільмі свого життя зі знайомими та незнайомими людьми та ситуаціями.  У ваших сновидіннях ви можете відчувати себе комфортно або незатишно, щасливо або сумно, ви можете бачити предмети, символи, одяг, транспортні засоби, човни, тварин, воду тощо.
Сновидіння часто супроводжуються сильними емоціями, і коли ви прокидаєтеся, то часто можете відчувати ці емоції. Наприклад, вам може снитися, що ви перебуваєте глибоко в воді. Вода відноситься до емоцій, ви, ймовірно, можете пов'язати це з чимось  емоційним, що придушене у вас під час неспання, і, можливо, ваше сновидіння може допомогти вам це зрозуміти.  Багато людей бачать символи у своїх сновидіннях, які приймають за що-небудь у своєму повсякденному житті.
Покладіть біля ліжка Журнал Сновидінь, і як тільки прокинетеся, відразу запишіть сон, який вам запам'ятався.  Потім ви можете розшифрувати те, що сновидіння мало намір вам сказати.
Кращий спосіб інтерпретувати ваші сни - це, записавши їх, прочитати те, що ви написали, а потім записати перше, що спадає вам на думку - це називається асоціацією сновидіння.  Записуючи свої сновидіння, ви скоро зрозумієте, що деякі символи з'являються знову і знову.  Вам, як правило, сняться речі, вам уже знайомі.  Сновидіння не призначені для буквального тлумачення, символи означають різні речі для різних людей.  Наприклад, якщо вам снилася смерть, то це зазвичай означає разючі зміни у вашому житті залежно від того, наскільки ваш сон був насичений.  Жінці може наснитися народження дитини, це може означати народження ідеї або бізнесу, або це може бути сон про реальне народження дитини в майбутньому. Те, що ви бачите, буде залежати від того, що відбувається у вашому житті на даний момент.  Деякі люди уві сні можуть передбачити щось актуальне, те, що має відбутися в їхньому майбутньому.  Зазвичай це трапляється з людьми, що володіють психічними здібностями.

2Інтродукція сновидінь. Empty Re: Інтродукція сновидінь. Сб Вер 08, 2018 1:17 am

Kathryn

Kathryn
Творець сайту, другий Аdmin
Творець сайту, другий Аdmin
У стародавніх творах містяться багато згадок про сновидіння, які намагалися інтерпретувати протягом тисяч років.  Дехто вважає, що існує колективне несвідоме, яке є місцем, де успадковуються переживання та інстинкти людей, виражені в сновидіннях.  Спеціаліст з психоаналізу Карл Юнг писав, що психіка складається з особистого несвідомого і колективного несвідомого, тому коли ви бачите символ уві сні, ви повинні розшифрувати, це є частиною колективного несвідомого чи особистого несвідомого.  Юнг писав, що несвідоме проектує символи сновидінь таким чином, щоб привести несвідоме і свідоме в рівновагу і гармонію.
Сновидіння стосуються аспектів вашого життя, з якими ви не можете впоратися у своєму сні, і розуміння вашого сну може допомогти надзвичайно на основі вашого щоденного існування.  Найважливіша частина інтерпретації вашого сновидіння - це те, яке воно має особисте значення для вас і як сон співвідноситься з вашим способом життя і вашою особистою ситуацією.
Коли ви спите, ваша діяльність відбувається в іншому вимірі, і сни, які ви запам'ятовуєте, коли прокидаєтеся, переносяться у вашу свідому реальність для того, щоб ви в ній діяли.  Коли ви спите і ваш логічний розум відпочиває, та частина вас, що відповідальна за діяльність сновидінь, і ваша свідома частина взаємодіють, підтримуючи один одного.  Світ сновидінь багатий корисною інформацією, є символи та ситуації, які збагатять вас.  Для того, щоб підтримати вас у вашому сні, сновидіння намагаються синхронізувати ваш мозок і духовну складову.  Ви можете поліпшити інтуїцію за допомогою сновидінь.  Усвідомлюючи свій багатий внутрішній світ під час подорожей в сновидіннях, ви стаєте практиком і ваші інтерпретації є в такому випадку найбільш точними.  Сновидіння - це ваш шлях до магічного способу розуміння себе та інших на більш глибокому рівні, вони допомагають вам усвідомити себе та отримати уявлення про тих, хто найближче до вас.  Сновидіння - це як вивчення іншої мови, де практика налаштовує вас на велику роботу з вашими відчуттями.  Сновидіння бувають досить дитячими та можуть відправити вас у фантастичну подорож, щоб ви побачили магічних істот та провели час в замках, літали над землею, як птах, а також поринули в океан і спілкувалися там з істотами.  Сновидіння створюють сприятливі умови для того, щоб через вашу підсвідомість відбувався розвиток, який може бути придушений через ваші ірраціональні страхи.  Сновидіння можуть допомогти вам жити повноцінним, свідомим та прийнятним життям.  Ви повністю занурюєтеся в істину, коли спите, уві сні ви реально вільні, та вся глибина для творчості знаходиться в вашому розпорядженні.  Сновидіння можуть допомогти підготувати вас до змін у вашому житті, і ви починаєте думати про себе, навіть у своєму сні, більше, ніж як про просто фізичному істоту.
Сновидіння допомагають розширити вашу свідомість, оскільки знімаються блоки.  Вони дають можливість контролю і підсилюють вашу здатність до розширення чутливості на всіх рівнях.  Ви відчуваєте, що зникають перешкоди, що заважають вашому прогресу.  Сни допомагають усвідомити, що спосіб життя набагато важливіше, ніж просто життя.  Багато людей вважають, що завдяки розумінню сновидінь ваше життя стане глибоко наповненим.  Інтерпретація сновидінь практикується протягом всього часу.
Існує єгипетський папірус, датований приблизно 1250 роком до н.е., там вказані 200 сновидінь, які описуються та інтерпретуються жерцями Бога Гора.  Гор був єгипетським Богом Світу.

Джерело: witcheslore.com
Перевела з англійської Kathryn.

Попередня тема Наступна тема На початок  Повідомлення [Сторінка 1 з 1]

Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі